ניצן מרגליות

עבודת המחול lying
מתקיימת בהשראת הספר ״לדבר לעצמנו״ מאת אנדרס נאומן,העבודה מתחקה אחרי נושאים ודמויות מתוך הספר. "כי לא סיפרתי עוד שאינך אינך במדרכות ובערים הגדולות הנך במדורות בחלזונות ביבבות בצרצרים ההם שכבר כמעט אינם שלי"  

על הסדנא – מה אם..
בסדנא נתנסה באפשרות של הדמיון לשנות ולהשפיע על המציאות, בפשטות וללא הרף. נשחק ביצירת שירה אבסטרקטית, כחלק מתהליך היצירה של עבודת המחול ונעמיק בתהליכי יצירת תנועה דרך בנייה של סיטואציות בחלל. הסדנא פתוחה לקהל הרחב.

ניצן מרגליות הוא רקדן, יוצר ומורה. רקד בעבר באנסמבל בת שבע ובלהקת המחול ורטיגו. בשנים האחרונות הוא משתף פעולה עם יוצרים מובחרים באירופה. עבודותיו עלו בפסטיבל גוונים במחול ובבמות שונות בגרמניה, הוא מלמד בפסטיבלים ומסגרות ברחבי העולם ובימים אלה מעמיק לחקור את כוחו של הדמיון ויכולתו להשפיע ולשנות את הסביבה.  עוד הוא עוסק במעבר בין מדיות שונות ובאינטראקציה שלהן אחת עם השניה.

ג'ואן ורקוטר הוא רקד צרפתי המתגורר בליון. הוא משתף פעולה עם כוריאוגרפים מובחרים ברחבי אירופה. לאחרונה הוא הופיע במסגרת שבוע המחול בירושלים עם העבודה "הבולרו" מאת Didier Theron, אשר זכתה במקום הראשון בתחרות הכוראוגרפיה בפסטיבל.