פסטיבל קולות האדמה

פסטיבל קולות האדמה מתרחש במשך ארבעה ימים: יום שני 14 במאי באוניברסיטת תל אביב, יום שלישי 15 במאי באוניברסיטה ובערב ערב מיוחד באברהם הוסטל בתל אביבבימים רביעי וחמישי ה 16, 17 במאי. הפסטיבל חוגג בשדרות יומיים מלאים של מחול תנועה צליל וצבע שקט הגות אהבה והנאה גדולה.
נראה כי ב"קולות האדמה" יפגשו החולם, המוחל, הלוחם, המחולל, החומל, וכולנו נניח בפשטות את כפות רגלינו על הדרך, השביל, האדמה, הפרקט. סוגי אימון ותנועה מעולמות רחבים יפגשו , יתקרבו , יתרחקו, צלילים, צבעים, טעמים יעטפו ויאפשרו לחגיגה של הגות חתרנית, ציורית, פיוטית ורלוונטית להתקיים  הן ב'מקום'  והן על ה'דרך' , הקורא/ת, המופיע/ה, המורה, התלמיד/ה, המנקה, המפיק/ה, כולן/ם שותפים/ות לרגעים שירקמו בזמן אמת בעשייה ומרווחיה ויעניקו לנו הזדמנות לנשום, לרווח, לאתגר, לשזור. ננוע בדממה עם השקטת התנועה וננוע מתוך שחרורו של הגוף אל קולות השירה, אל משיכת המכחול, אל קולה של המילה.
"ספרים אין בהם יותר מאשר מילים. למילים יש ערך. ערכן של המילים הוא במשמעות. המשמעות מתייחסת למשהו; אך אותו משהו שהמשמעות מתייחסת אליו אי אפשר למסור אותו במילים." ג'ואנג דזה - הפילוסוף הסיני בן המאה הרביעית לפני הספירה - אומר על דבריו שלו, כי הם מטורפים והוא מבקש, לפיכך, כי נקשיב להם הקשבה מטורפת. אנחנו מבקשים ללמוד את הטקסט העתיק -ה"ג'ואנג דזה" - באופן דומה. בארבעה ימים של סדנאות, תנועה , תערוכות ומופעי אמנות נביא לידי ביטוי את מה שאין אפשרות לבטא בשפה; לפחות אין לא בשפה בלבד. מתוך שאיפה להשלים את המשאלה של ג'ואנג דזה - "מי יתנני אדם ששכח את המילים ואוכל להחליף איתו מילה"

הפסטיבל יפתח ביום שני 14 במאי באוניברסיטת תל אביב
ביום שלישי 15 במאי יתקימו אירועים באברהם הוסטל בתל אביב
**לרכישת כרטיסים לאירועי הפסטיבל באברהם הוסטל לחצו כאן
וברביעי חמישי 16, 17 במאי הפסטיבל יתרחש בשדרות אדמה
בפסטיבל יקחו חלק אמנים אנשי רוח ויוצרים מסין ישראל אירופה ואפריקה

          החלה מכירת כרטיסים באתרמכירה מוקדמת במחירים מוזלים עד ה-13.05
לאחר מכן המחירים יעלו. 

תוכניות

יום שני 14 במאי פסטיבל קולות האדמה - אוניברסיטת תל-אביב

10:15 Opening Wang Bo:Text Robert Luzar: Art- 496
12:15
תרגום: ישראל כנר - ספריה חדר סמינרים
קליגרפיה: ג'יאו ג'יאן - ספריה חדר קבוצות
טאי צ'י :טליה קו - על הדשא
קריאה: עמנואל בראונשטיין - 262
14:15
סדנת ציור: אלכס קרמר - ספריה חדר קבוצות
סדנת תיאטרון: אילאיל לב-כנען
– סטודיו אומנויות
ספוקן וורד יונתן קונדה
- 262
16:15
קריאה: גליה פת-שמיר
- ספריה חדר סמינרים
סדנת תיפוף: עדיאל פורטוגלי
– על הדשא
282
- 262
18:00
סרט ודיון: שרון סמול
- 496

יום שלישי 15 במאי פסטיבל קולות האדמה - אוניברסיטת תל-אביב

10:15
קריאה: ישראל כנר – ספריה חדר סמינרים
קליגרפיה: Bian Kai - ספריה  חדר קבוצות
סדנת קול ותנועה: נירה רבינוביץ' - על הדשא
12:15
Frank Perkins :Skill and Nourishing Life in the Zhuangzi– 496
449 – גילמן
14:15
תרגום: שרון סמול – ספריה חדר סמינרים
סדנת ציור: נעמי צוקר - ספריה חדר קבוצות
צ'י גונג :נירה רבינוביץ' – על הדשא
279 – גילמן
17:45
קריאה: קאי שמושקו – ספריה חדר סמינרים
קליגרפיה: Li Jiang- ספריה חדר קבוצות
קונטקט: איתי יטוב - על הדשא

20:00  פתיחת דלתות  
טליה קו שיעור טאי צי פתוח לקהל
21:00 פרפרים של קולות האדמה: סולו שחר \ סולו גל 
21:10   יונתן קונדה ספוקן וורד על הבר
21:20  פרפרים של קולות האדמה: סולו דניאלה \ סולו איתמר 
21:30  "The Perfect Circle" Alex Kremer - Drawing, Gershon Waiserfirer - Music
21:45 אל ארבייטה  להקת המחול של ליאת דרור ניר בן גל
22:00    Taiko Life
22:15  פרפרים של קולות האדמה: סולו רוני  ג'ו \ סולו רוני  שפירה
22:30  יונתן קונדה ספוקן וורד על הבר
22:50  פרפרים של קולות האדמה: סולו  לי  \ סולו עירד
23:00  Taiko Life
די גי עד 24:00

יום רביעי 16 במאי פסטיבל קולות האדמה במרכז אדמה בשדרות

תערוכת מיצגי וידאו של נעמי צוקר כל היום
11:30  אי צ'ואן ומדיטציה בתנועה עם ישראל כנר  /  שיעור טקסטים מקולות האדמה עם שרון סמול
13:30   יסודות טאי צ'י עם שחר לוי/     קליגרפיה עם ביאן קאי /   לנוע עם הנשימה עם עמית לביא
15:00   מעגלים וקולות -קבוצת החוט המשולש" כוריאוגרפיה מירי בן ברוך  עם  שולה שטרספלד וגין גולברט. טלי שמחי ורותי מנע וליז יונג. הפרפרים של ג'ואנג - טקסט רוקד במרחב הציבורי
15:30   צ'י קונג עם יואב ארזי באולם/ קונג פו עבודת זוגות עם אסא וולפסון ברחבה אחורית /תנועה אינטואיטיבית  עם נבו רומנו בסטודיו הגדול / תנועה לעבר ה א-דימוי עם לילך ליבנה במרחב בחוץ /קליגרפיה עם לי ג'יאנג/מרחב אקרו בלאנס עם Jesse Saunders  במרחב בחוץ הפרפרים של ג'ואנג - טקסט רוקד במרחב הציבורי
17:30    מופע מחול מירב דגן  \ הביטאט מאת אורי שפיר בהשתתפות צוקי רינגרט
19:00  קונג פו זוגות עם יואב ארזי ברחבה אחורית טאי צ'י עם שחר לוי במרחב הקדמי / סדנת אמן עם אורי שפיר באולם / סדנת ספוקן וורד עם יונתן קונדה בסטודיו הקטן \פתיחת דלתות ליצירה: עם טל שיבי בסטודיו הגדול הפרפרים של ג'ואנג - טקסט רוקד במרחב הציבורי
21:00  "חתיכות" עבודה בתהליך מאת יולי קובבסניאן  רקדנית יוצרת: יובל גל 
בכורה "שורשי הכאב" מאת ליאת דרור באולם
21:30   /יונתן קונדה ספוקן וורד / מופע אלתור: מסדרון ללא סוף יחד עם טל שיבי, איימי לג'אן, מיכל שטרנבך, דניה אלרז ונעה דר ברחבה הקדמית לתוך גאם ומסיבה

יום חמישי 17 במאי פסטיבל קולות האדמה במרכז אדמה בשדרות

           תערוכת מיצגי וידאו של נעמי צוקר כל היום
11:30  שיעור הרפיה  / אי צ'ואן מדיטציה
13:30 יוגה \ תאוצה ובלימה בתנועה דינאמית עם מיכל ארזי
15:00  inscape-נוף פנימי מאת אורית שאול בהשתתפות  ליל גורן, יעל פינקל
הפרפרים של ג'ואנג - טקסט רוקד במרחב הציבורי
15:30 תנועה אינטואיטיבית  עם אריאל הולין במרחב ציבורי / הגוף המרווח עם ליאור אופיר ברחבה האחורית 
״הבל״  מופע ציור על גבי מחול מצייר: איתן דור- שב, מחולל: גלעד גורל, משורר: אמיתי אריכא, מכוונן: עודד רונן בסטודיו הגדול
לרקוד קרוב לאדמה עם שני גרנות בסטודיו הקטן / מרחב אקרובאלנס עם Jesse Saunders במרחב הציבורי
הפרפרים של ג'ואנג - טקסט רוקד במרחב הציבורי
17:30  מופע מחול מעיין כהן מרציאנו (רקדנית וכוריאוגרפית) והראל מקס (אמן פרפורמנס)
משחק הסטראוטיפים מאת יסמין גודר בהשתתפות אופיר יודלביץ  ושולי אנוש  באולם
19:00 לרקוד פשוט עם אופיר יודלביץ באולם  / קונטקט אדמה עם איתי יטוב בסטודיו הגדול ריקוד ללב עם ניב שינפלד ברחבה הקדמיתסדנת תנועה what if עם ניצן מרגליות  בסטודיו הקטן / אקרו יוגה עם Jesse Saunders הפרפרים של ג'ואנג - טקסט רוקד במרחב הציבורי
21:00   lying ניצן מרגליות בהשתתפות  Joan Vercoutere
שדרות- שיחות סלון עם רותם תש"ח יאיר ורדי נעמה שנדר באולם
22:00   היללה ברחבה הקדמית

  • ייתכנו שינויים

משתתפים

משתתפות ומשתתפים בפסטיבל:
גליה פת שמיר , ליאת דרור, ניר בן גל, ישראל כנר, שחר לוי, יואב ארזי , אסא וולפסון, לילך ליבנה, עמית לביא , נבו רומנו, ג'אס, אורי שפיר וצוקי רינגרט, יונתן קונדה, איתמר ארב, טל שיבי ואיימי לג'אן, מיכל שטרנבך, דניה אלרז ונעה דר, אריאל הולין, דיקלה רזבסקי , ליאור אופיר, איתן דור שב, אמיתי אריכא, עודד רונן, ידידיה אנקרי , גלעד גורל, יסמין גודר, אופיר יודלביץ, שולי אנוש, נעמי צוקר, עמנואל בראונשטיין,  אילאיל לב-כנען, טליה קו, עדיאל פורטוגלי, ג'יאו ג'יאן, אלכס קרמר, דניאלה כסיף, איתמר ברוך, לי זך, רוני שפירה, עירד בן גל, שחר משה, גל סדן, רוני גו' שניידר, שיו ליאנג, מיכל ארזי Wang Bo, Joan Vercoutere ניצן מרגליות, ליל גורן, יעל פינקל, אורית שאול,  קאי שמושקו, Frank Perkins,  Jesse Saunders, שינפלד, אורן לאור, Robert Luzar, שרון סמול, נירה רבינוביץ', איתי יטוב, Bian Kai, נעמי צוקר, Li Jiang, רותם תש"ח, יאיר ורדי, נעמה שנדר, מירי בן ברוך, שולה שטרספלד, ג'ין גולברט, טלי שמחי, רותי מנע,  ליז יונג,  ניתאי צלניקר, יולי קובבסיאן, מירב דגן, מעיין כהן,  ניב שני גרנות, ניתאי קלי, מאיו שבירו, סוף ניקריטין, אורי ארמן, יובל מעיין, יובל קאופמן. – היללה

פסטיבל שדרות
אדמה

כוריאוגרפיה ותנועה

לפרטים נוספים

נשמח לסייע לכם בכל עניין. אנא מלאו את הטופס ואנו נדאג ליצור עמכם קשר.