פסטיבל פסח אדמה

18, 19, 20 באפריל

שלושה ימים בתנועה, מוסיקה, ריפוי, מחול ואהבה …

 • כניסה לכל הפסטיבל – 297 ₪
 • כניסה ליום מלא (יום א') – 195 ₪
 • כניסה ליום מלא (יום ב') – 195 ₪
 • כניסה ליום מלא (יום ב') – 195 ₪
 • כניסה למופע בודד/סדנה – 60 ₪

פסטיבל פסח אדמה

18, 19, 20 באפריל

שלושה ימים בתנועה, מוסיקה, ריפוי, מחול ואהבה …

 • כניסה לכל הפסטיבל – 297 ₪
 • כניסה ליום מלא (יום א') – 195 ₪
 • כניסה ליום מלא (יום ב') – 195 ₪
 • כניסה ליום מלא (יום ב') – 195 ₪
 • כניסה למופע בודד/סדנה – 60 ₪

פסטיבל פסח אדמה

18, 19, 20 באפריל

16:00-17:30
 • טאיצ'י בפשטות עם אלמוג לובן

   הכוונה של הסדנה היא להנגיש את החיים שפועמים בגוף למי שמבקש לחוש בהם. נתחיל בתרגול אישי, ונרגיש מה קורה בגוף. גופי הוא צורה חיה ומשתנה. בתשומת לב רכה לקיים אולי נמצא דבר מה נעים שלא זיהינו קודם. חדוות גילוי התחושות בגופנו תוביל אותנו לאפשרות של תרגול בזוגות. כדי לפגוש באמת את מי שעומד מולי, אף תבנית לא נחוצה

 • סדנת יוגה עם רותם פרג

   תרגול היוגה כולל אסאנות (תנוחות) וטכניקות נשימה, המסייעות לתפקוד תקין של מערכות הגוף ולהשקטת תנודות התודעה ,התרגול מאפשר לשחרר מחסומים פיזיים ומנטליים, מותח, מחזק, פותח את הראש ואת הלב , נלמד ונתרגל תנועה ושהייה, מאמץ והרפיה, התבוננות בנשימה ובהשפעותיה על הגוף ועל המיינד.

18:00-19:30
 • סדנת תנועה עם אלמוג לובן weightlessness

   הסדנה היא מרחב חי להתנסות בכנות פיזית. אני לא יודע מראש מה יקרה בה. לעתים קרובות קיים פער בין מה שאני חושב שאני מביא לעולם, לבין מה שקורה בפועל. וכנות היא ההסכמה לפגוש את הפער בחמלה. מתוך תקשורת פיזית שלא דורשת מאמץ, אולי אוכל לראות באיזה דפוס אני נאחז, לחייך אליו ולהרפות מאחיזתי. ואז, מבלי שמשהו משתנה בחוץ, היחס שלי לעצמי מתרכך, וטוב לי גם בלי סיבה נראית לעין. והטוב הזה מדבק. למעשה התוכן של הסדנה הוא המשתתפים בה.

   והיא מכוונת להיות מראה לטוב שבנוכחים

 • תנועת צבע אינטואיטיבי עם דפנה דישי

    

   דפנה ויסוקר דישי

   ציירת, רוקדת ותרפיסטית באומנות (A.M)

   עוסקת בשילוב של יצירה חזותית המשלבת בתוכה חיבור לתהליכים פנימיים דרך הגוף,

   הנשימה והתנועה.

   התהליך היצירתי מאפשר לנו לגעת ברבדים של עולם הרגש והנפש בתוכנו.

   זוהי דרך התבטאות שיוצרת מרחב ויזואלי המאפשר הסתכלות מבחוץ אל הפנים,  מהנראה לנסתר, מהחומר לרוח. היצירה נעה בתוך תהליך אינטואיטיבי על ידי שימוש בחומר, בקו, בצורה ובצבע.

   זהו תהליך המאפשר כניסה אל עולם הדמיון והמשחק,

   והבעה ויזואלית של תחושות  ורגשות שהן מעבר למילים.

   הסדנא תנוע בשילוב שבין הקשבה לתנועת הגוף המדבר והמביע  לבין שימוש בחמרי יצירה שונים (פסטלים, צבע, חימר וחומרים מהטבע)

   כתהליך אינטואיטיבי של חקירה פנימית.

    

 • אקרובטיקה לתוך עירסול עם מיכל ארזי

   נתנסה טכניקות טיפוס ותנועה בגובה על בדים וערסלים.
   הטכניקה נלמדת שלב אחרי שלב, בסביבה בטוחה ובהנחיה אישית.
   בתהליך הלמידה מתגברים על פחדים והגוף נהיה חזק וגמיש:
   המשקל התלוי מאפשר ביצוע תנועות הפוכות ללא לחץ על הצוואר והגב ,
   ההתמסרות לכוח המשיכה עוזרת להרפות את הגב, ליישר את החוליות והדבר יוצר הרגשה פיסית טובה. נשלב גם קטעי פרטנרינג והבנה של משקלים כאשר הקבוצה מהווה את הקונסטרוקציה. התמודדות מאתגרת, מרתקת ומספקת

20:15
 • מופע מחול בבכורה עולמית: חלומות שחלמתי בליל ירח כחול

   להקת אדמה בבכורה עולמית

   מאת ליאת דרור

   "חלומות שחלמתי בליל ירח כחול"

   "without a dream in my heart"

   רקדנים ושותפים ליצירה:

   עדי גבירץ, דנית ארמה, עירד בן גל, איתי דלומי, עומרי לאור,   נפתלי בר יוסף, ניירוז קופטי

    

   בכל לילה אנחנו ישנים, בכל יום אנחנו קמים לקראת יום חדש,  בלילות אנחנו חולמים, ללא ודאות , ללא שליטה,

   אל תוך הימים אנחנו חולמים את חלומות המציאות שלנו, את ההוויות, השאיפות, הרצונות,  בלילות כל אלו מתערבבים, בטווח רחב בין העונג לסיוט.    גם אם ננסה לא נצליח לתפוס את אותה שארית חלום, זו אשר רק חלפה דרכינו, הותירה אותנו שקטים או חסרי נשימה, ללא אחיזה. את 'חלומות המציאות' היינו רוצים להגשים,  ליצרם מחומר גשמי, נראה, מוחלט, לאפשר לשליטה לוודאות להיות כלי הבניה, שתוותר אחיזה. מה בין החלום למציאות, בין הערות לשינה, האם נוכל להיות לאחד בחשוך, במואר להיות לחלום האחד במעגל השלם של היום והלילה, לעצום ולפקוח את עיננו מאותה השקטה עמוקה, מתוקה של נוכחותנו.

   עבודת המחול נוצרת בסטודיו בשדרות במרכז אדמה, בעוטף עזה.משתתפים בעבודת המחול  שבעה רקדנים  העבודה נבנתה דרך סיפורי חלומותיהם

    

   לאחר שנים רבות בבניית כוריאוגרפיות אל הבמה עברתי לחקור את התנועה המרפאה. התנועה המרפאה מכילה את האנרגיה שטמונה בנו, את האנרגיה שתנועות מניעות בתוכנו,  היא פחות עוסקת באימג' או בצורה, ויותר מתקרבת אל הנראות הטבעית על שלמותה וחוסר שלמותה, כמו שאנו חווים כשאנו מביטים בירח על מלאותו והתרוקנותו.

   החומר התנועתי מחפש את הדרך לבטא את מה שאינו נתפס , את האי סימטריה  שבשינוי התמידי כמו גם את הצורך באחיזה ויצירת ציר-סנטר  כבסיס ליציבות, את הרכות הנדרשת כדי לאזן את המעבר משליטה אל חוסר שליטה     ליאת דרור

21:15
 • NO'OMI & Nebula

   שיתוף פעולה מחשמל מעולם אחר ההופעה מורכבת ממיקס של ראפ, היפ-הופ, סוניק ג׳אז, ניו סול ועוד קצת בלאגן  עם גרוב כבד, הפקה מדוקדקת, וורסים חותכים  ומלאים באש,  מגישים טקסטים חותכים עם מוזיקה וגרוב מטורפים שיוצרים נוף אחר, מגוון ומיוחד

16:30-18:30
 • גופים אינסטרומנטלים | תחושה מול תפיסה - סדנת פרקטיס פיזי-ווקאלי בין הגוף לרצפה. עם אנבל דביר

    

    

   גופים אינסטרומנטלים | תחושה מול תפיסה – סדנת פרקטיס פיזי-ווקאלי בין הגוף לרצפה – עם אנאבל דביר

   איך הגוף הוא האינסטרומנט? כיצד ביכולתנו לייצר נוכחות פיזית ליצירה מוסיקלית, או להפוך בעצמנו לפס הקול? מתי התגלמותם של צלילים בגוף מייצרים סאונדסקייפ חי?

   המפגש יתמקד בחיפושים ותרגולים פיזיים-ווקאליים דרכם נחווה את משקל גופנו גם באמצעות קרבתו לרצפה. נחפש אחר טריגרים לבטא קול והבעה, ופעולת ההטחה, כטריגר לסאונד ומציאת גרוב, תאפשר עבורנו משחק וורסטילי עם תדרים משתנים של שפה, התנהגות הקול והטווח שלו כשריר. נשיר ונניע את הבשר שלנו, דרכם נתקשר גם בחלל חשוך למחצה.

 • כיתת אומן עם אורי שפיר
   שמי אורי שפיר ואני יוצר עצמאי משנת 2009. התחלתי את דרכי כרקדן באנסמבל בת שבע, ולאחר מכן כרקדן-יוצר בלהקתה של יסמין גודר, ובעבודות מאת ניב שינפלד ואורן לאור, דנה רוטנברג, גיא גוטמן, מאיה לוי וחנן אננדו מרס ואחרים. לאחרונה סיימתי לימודי תואר שני בכוריאוגרפיה, במונפלייה צרפת. אני מופיע עם עבודותי בארץ ובעולם (גרמניה, הונגריה, צרפת, בולגריה, ספרד, צ׳כיה, קפריסין, ארה״ב ועוד).
   כיוצר, אני מבקש לחגוג את הגוף החי, את הריקוד החי, ואת המופע החי.
   מה הופך את המחול לחי באמת? כיצד אנחנו יכולים לתרגל את החיות והחופש של הגוף, גם בתוך כוריאוגרפיה ידועה מראש?
   מופע מחול בשבילי הוא הזדמנות לחמוק מהציפיה למשהו קבוע, יציב וידוע מראש, ולאמץ את האופי החמקמק, החד-פעמי והשובבי של ה״כאן ועכשיו״.
   בימים שלנו, בהם הזמן האישי שלנו הופך לנכס עבור גורמים זרים לנו, אני רוצה להאמין שהמופע המחולי הוא מקום מפלט, בו אפשר להחזיר לעצמנו את הגוף, בו אפשר לתרגל אינטימיות, חופש, תשוקה, עדינות, ובאותו זמן – להיעלם, להטיל ספק, להיות בין-לבין, להיזכר שאנחנו בני חלוף.
 • לתפוס את הרגע עם סמרט היילו

    

    

   קצת עלי-

   סמרט היילו בת 33 מתגוררת ביפו

   מתעסקת באומנות במה רב תחומית
   מחול המשלב מחול עכשיוי, מחול אמהרי והיפ הופ
   תיאטרון פרינג'
   וכתיבה יוצרת ומרפאת
   מתרגלת ולומדת את עולם המינדפולנס כבר שש שנים
   מקימת קהילות צעירים ומלווה בהתפתחות אישית
   בעלת חנות אינטרנטית של קו עיצוב אפריקאי
   קצת על הסדנא
   – לתפוס את הרגע –
   ריקוד, משחק, נשימה
   שילוב של כלים מעולם התיאטרון כלים מעולם התנועה ( גוף+ וקול ) כלים מעולם מיינדפולדנאס נשימה מודעות ושימוש בחמשת החושים וכלים בהשראת מחול אמהרי
   – חקירה והיכרות הקצב הפנימי האינדיבידואלי
   – חקירה והיכרות ביטוי הרגש האישי דרך תנועה
   – חקירה ותרגול מודעות אישית ומרחבית דרך תנועה
19:15
 • מופע מחול : הכולוכלום מאת אורי שפיר

   הכולוכלום היא עבודה שמתארת מצב קיומי-אבסורדי בו התשוקה לבחור הכל ולהיות הכל, פוגשת את הקפאון וחוסר היכולת לבחור בשום דבר. העבודה חוקרת מצב פיסי בו הגוף מצוי במשימה בלתי אפשרית – להיות בכל מקום ובשום מקום בו זמנית. לבטא את כל הביטויים, ולתת ביטוי ל״כלום״. פרפורמנס המבטא את הכמיהה אל הנשגב, הבלתי אפשרי, השופע, ובו זמנית אל היומיומי, הארצי, המרוקן.

   היצירה זוכת הפרס הראשות בתחרות הכוריאוגרפיה הבינ״ל של מחול שלם MASH לשנת 2015

   היצירה הועלתה בישראל, הונגריה, גרמניה, שוויץ, ספרד וארה״ב.

20:00
 • מופע מחול : הם לא יגורו בבתים שהם בונים מאת עירד בן גל

   שמי עירד בן גל ואני הכוריאוגרף של המופע " הם לא יגורו בבתים שהם בונים "
   גדלתי במצפה ואני זוכר שכל הזמן הרגשתי שאני לא שלם, היו בתוכי המון חלקים שלא הצלחתי לחבר, כאילו יש בתוכי 8 עירדים שונים, חייתי בכל מיני עולמות מקבילים.
   מעבר לעובדה שהייתי בארון וכבר זה יצר לי תחושה של 2 עולמות מקבילים, היה לי את 'האנגר אדמה' העולם המופלא וההיפי שיצרו ההורים שלי והיה לי קשה נורא לחבר אותו לעולם של הנוער העובד שבו התעסקתי בביקורת על החברה וברצון לשנות את העולם וזה לא התחבר לי עם העולם של התיכון שבו הייתי גם חנון שאוהב מתמטיקה ופיזיקה וגם מבלה שעות בסטודיו של מגמת אומנות, מצייר ומפסל.
   לא הצלחתי לחבר את כל החלקים שבי ולהבין שהם כולם אני והכל יכול להיות קשור,
   אהבתי גם לעשות ג'ודו וגם לרקום, רציתי גם להתגייס לסיירת מטכ"ל וגם להשתמט וללכת ללמוד קרקס בצרפת, כל הזמן הרגשתי שיש לי כ"כ הרבה אופציות ואני יכול להיות כ"כ הרבה אנשים שונים ובמקום לשמוח מזה רק התבאסתי שאני לא מצליח להבין מי אני.

   עם היצירה שלי 'הם לא יגורו בבתים שהם בונים' שהיא הכי חיבור של הרבה ממה שאני,
   יש בה את הצד החברתי והרצון לשנות את העולם, יש בה את הצד ההיפי של ההורים שלי,
   צד שמביא הרבה חמלה ואהבה, יש בה את החוזק שיש בי ובו זמנית את העדינות.
   והיצירה הזו יותר מהכל ממש גורמת לי להרגיש שאני יודע מי אני.
   אני ממש אוהב את ההופעה הזו  ואני ממש אשמח שתבואו לראות אותנו

   רקדנים יוצרים: עדי גבירץ, רוני שפירה, איתי דלומי, עיד בן גל

21:00
 • BUTTERING TRIO

   סיפורם של שלישיית מורחי החמאה הוא סיפור של ניסוי ותהייה שהתחיל בתור ג׳אם-סשנים אקספרימנטאליים במרתף מעושן בברלין והתפתח ליצירה מוזיקלית חובקת עולם של מפלצת בעלת שלושה ראשים. ריג׳ויסר (יובל חבקין), בנו הנדלר וקרן דן (קרן דוניץ) כולם מוזיקאים ומפיקים, עובדה אשר מהדהדת בצלילים בלתי מתפשרים ובסאונד ייחודי המשלב כלים אנלוגיים עם אלקטרוניים.

    

   בשנה האחרונה, לאחר 8 שנים של הופעות עם ביט אלקטרוני, הטריו החל להופיע עם מתופף תחת השם – באטרינג טריו פלוס אחד. בהופעה החיה החדשה נוצרת חוויה בלתי פוסקת של צלילים חלליים ומקצבים שבורים שפותחים את הלב, מזיזים את האגן ולוקחים למסע גרובי-פסיכדלי בלתי נגמר.

    

   אלבומם הראשון של הטריו -"טוסט" (״צנים״) מיד זכה לתשבחות והשמעות ברחבי העולם, עם השמעות קבועות בתכניות רדיו של מובילי דעה דוגמת ג'יילס פיטרסון ובנג'י בי (בי.בי.סי רדיו, אנגליה). אלבומם השני "ג׳אם" (״ריבה״) קיבל גם כן אהבה רבה לצד השמעות בלתי פוסקות של הסינגל הממכר              I CRIED FOR YOU  בתכניות רדיו בארץ ובעולם. בסוף 2016 שחררה הלהקה אלבום שלישי -Threesome שהוקלט בשלוש ערים שונות (לונדון, ברלין ותל אביב) וזכה לסיקור רחב בבריטניה, צרפת וגרמניה ולווה בטור חובק עולם בסין, הודו, אירופה ואינסטבול. כיום הטריו עובד על אלבום חי תחת הפרוייקט החדש – באטרינג טריו פלוס אחד – כאשר הסינגל הראשון מתוכו ייצא לקראת סוף השנה.

16:30-18:30
 • CARRYING AND HOLDING עם אוליביה קורט מסה ויוחאי גינתון
   CARRYING AND
   HOLDING
   In the workshop Olivia & Yochai will focus in partnering work, offering some specific lifts to study how both rolls, the base and the flyer can deal with carrying and holding weight in the most effortless way.
   The workshop will be a small taste of the investigation they did to create the piece "I carry, you hold" that they will perform at the festival.
 • סדנת קול ותנועה עם איתי דלומי

    

   "סדנאת קול ותנועה"
   נתנסה יחד בקשר בין ביטוי פיזי לביטוי ווקאלי, נבדוק את האפשרויות שלנו להפגיש את שני הכלים האלה ולייצר דרכם הזדמנויות פרפורמטביות חדשות.

 • סדנת תנועה עם עירד בן גל

    

    

   סדנת לבנים׳ – סדנת מחקר והתנסות לעבודה פיזית עם לבני בטון בעקבות היצירה ׳הם לא יגורו בבתים שהם בונים׳, בסדנה נתנסה בעבודה עם חומר לא שגרתי לסטודיו, חומר כבד ומחוספס, ונבדוק כיצד העבודה עם המשקל, עם חוסר הנוחות משפיעה על הגוף שלנו

19:15
 • מופע מחול : בִּ דְ י וֹ נ וֹ ת מאת אנאבל דביר

   F I C T I O N S / בִּ דְ י וֹ נ וֹ ת מאת אנאבל דביר

   הציגה בבכורה במסגרת הרמת מסך 2021

   ואם היצירה לעולם היא אַ נ ט יתֵ זָה לעצמה.
   אנו ממשיכות בפרקטיס ההטחה – הפיזי והקולי של הגוף, הגוף שלנו שבצורת אשה. המרחב שלנו הוא הזמן, המציאות וההזיה: צירים מיתולוגיים
   עתידניים מרכיבים מחדש את שרשרת הדי- אן-איי שקּודדה בנו עוד קודם. פעולת הדמיון ויצר ההנפשה מבנים את קרקס הכוחות האנדרוגיני שלנו,
   מתוך ההכרות שמכבר עם הכוריאוגרפיה והחיים שבין כאב ועונג, המודע והאיד, שליטה וכניעה. ריתמוסים נראים ונשמעים, השפה והטכניקה,
   מהווים בסיס לגופים בפרדוקס, היוצאים למסע עם הידע והחוויה שנצרבו בבשרם למול משחק פנטזיה פרפורמטיבי חדש.
   ברוכים הבאים עונג וכאב, מודע ואיד, שליטה וכניעה.
   זהו עולם חדש נשי-פנטסטי, בין המַ מָ ׁשּות להֲזָיָה.
   הגוף בפרדוקס בין הפיוט והצרחה בין אשה לחיה; המכשפה מגיעה; השדה מרמה.
   אנו בוראות, רוקעות, מטיחות במיתרי הגוף והקול. קרקס כוחות פסיכדלי-אשלייתי נצרב בבשר שוב ושוב.

   *המופע כולל שפה גרפית ועירום חלקי 

   כוריאוגרפיה; טקסט; עיצוב פס- קול והפקה קולית: אנאבל דביר
   מופיעות יוצרות: ליל גורן, עדי איתן, אנאבל דביר
   מוסיקה: ג'פרסון איירפליין; קלוד דביסי; האבנים המתגלגלות; לד זפלין; פטי לבל ולהקת לבל; אנתוניו סנצ'ז – בירדמן
   עיצוב תאורה: רותם אלרואי | תיבת פנטזיה: איליה פלדשטיין, נועה אלרן, גילי גודיאנו, אנאבל דביר
   ליווי אומנותי: עודד גרף, דנה רוטנברג | מאפרת גוף: ערבה אסף | מתפעל סאונד לייב: ניב גפני

   תהליך העבודה של בִּ דְ יֹונֹות נובע מהפרקטיס הפיזי- ווקאלי המתמשך של הגוף המוטח, השפה והטכניקה שפותחו בעבודת הבמה SLAM OF 7INCH
   SOUNDSCAPE BODY FULL THE – אשר מקיימים את המתח בין התפיסה לתחושה )הפֶּ ר סֶּ פ צ יָה לסֶּ נ סַ צ יָה( ובין הנשמע לנראה, בהתגלמותו של
   הצליל החי וצורתם הוויזואלית של נופי-קול (soundscapes (משתנים.

20:15
 • מופע מחול : I carry, you hold מאת אוליביה קורט מסה

   ​In an uncompromising space of physical actions, a relationship between a woman and a man is being shaken, stirred and re-examine. There is no victory or loss. There is no hierarchy.

   Choreography: Olivia Court Mesa

   Co-creator: Yochai Ginton

   Performers: Olivia Court Mesa and Yochai Ginton

   Sound design: Roey Hazon

   Music: Wolfgang Amadeus Mozart/ Piano Concerto No.23 in A Major, K.488: II.Adagio.

   Matthew Herbert/ Titles

   Lighting Design: Dani Fishof

   Costumes: Factory 54

   Lenght of the work: 20 minutes

   Premiered in Curtain Up Festival 2019, Israel

   Olivia & Yochai

   Working as professional dancers and dance teachers, they have been dancing, creating and teaching together since they met 10 years ago. They are partners in life as well and they practice how family-life-dance and art can coexist in the most inspiring way.

   Olivia Court Mesa (1980) is a chilean-israeli independent dance artist. Devoted to performance art for the past 25 years.

   Olivia started dancing and performing at age 14 in Chile. In 1998, at 17 she moved to Germany and studied contemporary dance and teaching at the Hochschule für Musik und Tanz Köln.

   She worked as a freelancer in Germany and also joined several companies MSschrittmacher in the Theater of Oldenburg and then Marco Santi Tanztheater in the Theater of Osnabrück.

   Since 2010 she has been based in Israel. Performing for several choreographers as Renana Raz, Dafi Altabeb, Roy Assaf, Yossi Berg & Oded Graf, Rotem Taschach, Sahar Azimi, doing her own creations and teaching in several dance companies and schools. In 2017, she received Israel’s Ministry of Culture Award for “Best solo performer 2017”.

   Mother of 3.

   Yochai Ginton (1981) is an independent dancer/performer and dance teacher based in Israel.

   His great passion towards dance, led him to explore various movement and performance languages throughout the past 17 years. He studied in Dance Workshop Gaaton and in the Maslool – Professional Dance Program, Israel.

   He has collaborated with different choreographers such as Tamar Borer, Dafi Altabeb, Sharona Florsheim and Talia Beck, touring and performing in Israel and around the world.

   Yochai teaches workshops, intensives and courses at dance companies, schools and festivals across Israel and abroad. His teaching connects performance art and the way we engage ourselves in the world as human-beings. How much can one change and evolve consciously and yet surprisingly? He  is also a Feldenkrais practitioner and a Vipassana meditator.

21:15
 • 7INCH OF SLAM – THE FULL BODY SOUNDSCAPE מאת אנאבל דביר

    

    

   שבע נשים באלבום מופע חי לפס-קול ההטחה ו"הגוף של קולן", פוגשות בתרגול הדחף האנרגטי, אינסטרומנטלי-מוסיקלי והתחושתי-מוחשי, שבמפגש בין הגוף לרצפה; גופן כאינסטרומנט המוקף אינסטרומנטים ממשיים – סט תופים וגיטרות חשמליות. כולן יחדיו בוחרות בבחינת הריטואל המצוי בפעולת ההטחה, חוות מחדש את המתח שבין כאב להנאה; כפייה לעצמאות, תוך התמקדות בצורתו הפיזיקלית, ריתמית והתנהגותית של קולן, כתוצא של האקט. הנוף-קול ) Soundscape )מעובד באמצעות טרנספורמציה של ארכיטיפים אודיאליים ו"שירת אינסטרומנטים", ומבקש להתמיר את משמעותן הפרפורמטיבית-נגטיבית של פעולות הגוף הבשרי, ולהבנות קונוטציות חדשות עבורן. אנו שואלות – כיצד מושפעות הצורה הפיזית – ויזואלית והתחושה של פעולה ארכיטיפית, הנתפסת כמכאיבה, מסוכנת, אלימה, על ידי דימויים אודיאליים-סונוריים משתנים?

   כוריאוגרפיה; עיצוב פס-קול ומוסיקה חיה אנאבל דביר

   מבצעות יוצרות ליל גורן | דנה נעים חפוטה | עדי איתן | י ערה ארליך | אנאבל דביר

   מוסיקה חיה מקורית – תופים וגיטרות חשמליות תמר קמינסקי | זוהר יחיאלי

   תלבושות דבורה פישר |מבצעות יוצרות  יובל פינקלשטיין שקד מוכיח

   עלתה בבכורה במסגרת קו-פרודוקציה ראשונה בין פסטיבל צוללן 2019 תל אביב ופסטיבל מיפו עד אגריפס 2019 ירושלים |
   נבחרה להציג במסגרת חשיפה בינלאומית 2019 סוזן דלל ת"א | והוזמנה והציגה בפסטיבל תל אביב דאנס 2020
   הופקה בסיוע מועצת הפיס לתרבות ולאמנות | בתמיכת הסטודיו של ב יה"ס לתנועה ולמחול – החברה לתרבות ופנאי נס ציונה
   | ו עמותת הכוריאוגרפים |
   | הוזמנה להציג בתאטרון TanzFaktur בקלן Köln גרמניה – במסגרת פסטיבל הקיץ למחול FESTIVAL DANCE S

22:00
 • מרחב לריקוד חופשי

   מרחב פתוח מאפשר ובטוח לתנועה חופשית, אפשר בעיניים עצומות , ללא שפיטה, תנו לגוף שלנו את החופש לזוז, לרקוד,   בהנאה בהקשבה ולאפשר להתבטאות וליופי שלנו להיות נוכח בחדר

   המרחב מלווה במוזיקה שקטה ומזמינה לנוע

Top דילוג לתוכן